Syteli

ste tu: Úvod > Profil spoločnosti

O nás

SYTELI, s.r.o. sa úspešne etablovala na slovenskom trhu v oblasti bezpečnostných a informačných technológií. Od roku 1990 je stabilnou a dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá dokáže svojimi priamymi kontaktmi s výrobcami a autorizovanými dovozcami realizovať dodávky špičkovej techniky a technológií za podmienok a v termínoch stanovenými zákazníkom.

Počas svojej existencie spoločnosť zaznamenala výrazný progresívny trend vo vývoji a z toho dôvodu rozšírila svoje pole pôsobnosti aj do iných oblastí. V súčasnosti má vo svojom produktovom portfóliu okrem elektrickej zabezpečovacej a požiarnej signalizácie aj výpočtovú, telekomunikačnú, meraciu a regulačnú techniku. Poskytovaním komplexných služieb pre širokú škálu renomovaných firiem naša spoločnosť získala významné referencie. Seriózny prístup, solventnosť a starostlivosť o zákazníkov nás radí medzi stabilné, uznávané a seriózne firmy v našom regióne i mimo neho.

Z dôvodu dopytu za službami ponúkanými spoločnosťou SYTELI, s.r.o, zriadila spoločnosť pobočku v Košiciach. V blízkej budúcnosti mieni založiť ďalšie servisné a montážne strediská na území Slovenskej republiky. Týmto rozšírením spol. SYTELI, s.r.o. zabezpečuje servis v rámci celého Slovenska aj pre takých náročných zákazníkov, ako sú: Ministerstvo Vnútra SR, Ministerstvo Obrany SR, Slovenský plynárenský priemysel, Slovenské elektrárne, Nafta Gbely - Východ a pod.

Naši zamestnanci sú pravidelne školení a informovaní o nových technológiách a postupoch v oblastiach bezpečnostných, kamerových, dochádzkových a prístupových systémov na domácom i zahraničnom trhu. Spoločnosť preto pri poskytovaní komplexných služieb spolieha výhradne na svojich kvalifikovaných zamestnancov, ktorí poskytujú záruku vysokej odbornosti, zručnosti a profesionality.

Profil spoločnosti

Novinky

Slovensky | English