O nás

S viac ako 20 rokmi skúseností voblasti bezpečnostných riešení sme si vybudovali povesť spoľahlivéhopartnera pre našich zákazníkov. Naša spoločnosť kladie dôraz na kvalitu,o čom svedčí aj dlhoročný systém riadenia kvality certifikovaný podľa ISO.

Prejsť na informácie
Syteli

História a poslanie

Spoločnosť SYTELI, s.r.o.je od roku 1997 stabilnou a dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá sa úspešne etablovala na slovenskom trhu v oblasti informačnej a technickej bezpečnosti.

Počas svojej existencie spoločnosť zaznamenala výrazný progresívny trend vo vývoji a z tohto dôvodu postupne rozšírila svoje pole pôsobnosti aj do iných oblastí. V súčasnosti spoločnosť poskytuje komplexné portfólio služieb v oblasti informačnej a technickej bezpečnosti, od štádia spracovania štúdie a analýzy potrieb zákazníka, cez vypracovanie projektovej dokumentácie, implementáciu a optimalizáciu systému až po záručný a pozáručný servis. Poskytovaním vysokokvalitných služieb pre širokú škálu renomovaných firiem naša spoločnosť získala významné referencie. Seriózny prístup, inovatívnosť ponúkaných riešení, solventnosť a starostlivosť o zákazníkov nás radí medzi stabilné, uznávané a seriózne spoločnosti s celoštátnou pôsobnosťou.

Syteli

Bezpečnosť na prvom mieste

Spoločnosť SYTELI, s.r.o., si je vedomá významu kritickej infraštruktúry a jej potenciálnych dopadov na bezpečnosť štátu.  Naše hlavné odborné znalosti spočívajú v integrácii najmodernejších bezpečnostných opatrení a riešení, čím zabezpečujeme najvyššiu úroveň technickej a informačnej bezpečnosti kritických objektov.

Okrem toho sa aktívne podieľame na celom životnom cykle bezpečnosti, ktorý zahŕňa návrh, implementáciu a priebežnú údržbu komplexných technologických riešení. Naša organizácia je hrdým držiteľom rôznych licencií a oprávnení, čo nám umožňuje poskytovať výnimočné služby v celom rade odvetví vrátane energetiky, dopravy a obrany."

SYTELI, s.r.o., je tu pre vás s komplexným prístupom a profesionálnym know-how, ktoré zabezpečuje, že vaše aktíva sú chránené tými najlepšími technológiami a riešeniami na trhu.